We bought one male goat from a local market which costs us 11500 rupees . But is it worth the money and what its weight and what is the price per kg ,
And also in this video I am showing my father’s goat grazing daily routine
https://amzn.to/43E8sf3
We bought one male goat from a local market which costs us 11500 rupees . But is it worth the money and what its weight and what is the price per kg ,
And also in this video I am showing my father’s goat grazing daily routine
https://amzn.to/43E8sf3
https://amzn.to/43E8sf3